facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Zbiórka na rzecz Szpitala w Czarnkowie

Apel o pomoc dla szpitala w Czarnkowie!
Zbiórka odbędzie się w piątek 26 marca w godz. od 15.00 do 18.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wielkopolskim.
Potrzeby Szpitala to m.in.:
- woda niegazowana w butelkach małych - niekapek oraz 1,5 l
- chusteczki nawilżające
- posiłki błyskawiczne (zupy, kisiele)
- musy owocowe
- biszkopty
Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.
Online: 1     Licza odwiedzin: 3471089
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"