facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego

W związku z obostrzeniami dla instytucji kultury, wynikającymi z epidemii Covid - 19, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na 25 września br. koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Zwrotu biletów można dokonać w Ośrodku Kultury po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym - mgokkrzyz@wp.pl. Osoby, które zakupiły bilety w serwisie bilety24.pl otrzymają powiadomienia od ww. systemu.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję na zrealizowanie tego koncertu w przyszłości.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3277343
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"