facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Kabaret Ciach

Rach ciach, ciach i mamy w Krzyżu Wielkopolskim Kabaret Ciach ???? "Historie śmiechem pisanie" to program pełen różnorodnych tematów i niesamowitej energii. Po jego obejrzeniu, dowiesz się jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce.
Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski spowodują, że po występie będziecie rozluźnieni, uśmiechnięci i szczęśliwi, że nie tylko Was może spotkać w życiu coś nieprzewidywalnego.
????Na spotkanie z zielonogórską grupą kabaretową zapraszamy w niedzielę 28 lutego o godzinie 17:00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Bilety są dofinansowane ze środków Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Krzyżu Wielkopolskim.
Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia COVID-19.
‼Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego, przy 50 % publiczności, z dostępem do środków dezynfekujących i obowiązkiem zakrywania ust i nosa????
Online: 1     Licza odwiedzin: 3417088
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"