facebook
BIP
Mgok KrzyЕј logo
PrzejdЕє do zawartoЕci

Tłumacz na język migowy

Oferta zajęć

 

Grupa muzyczna „Śpiewające Języczki”  powstała w 2014 roku. Początkowo była prowadzona przez panie Katarzynę Mazur-Kinę i Izabelę Przybyszewską. Obecnie grupę prowadzi pani Izabela. Celem zajęć muzyczno-ruchowych jest kształtowanie podstawowych zdolności muzycznych i sprawności psychoruchowych, rozwijanie słuchu muzycznego, kształtowanie poczucia rytmu, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, wyrabianie umiejętności współpracy w zespole, powtarzanie ruchów ciała i nauka słów piosenek. Zespół występuje na wielu imprezach organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury takich jak Dzień Dziecka, WOŚP, Zostań Krzyskim Mikołajem. Zajęcia odbywają sie we wtorki o godzinie 16:00.

 

W każdą środę o godzinie 15:00 zapraszamy na zajęcia z modelarstwa kartonowego, które prowadzi instruktor z Młodzeżowego Domu Kultury w Trzciance.

 

 

W każdy czwartek o godz. 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbywają się zajęcia plastyczne. Grupa prowadzona jest przez panią Martę Michałek. Mają one na celu pogłębianie zainteresowań, wiedzy i umiejętności plastycznych oraz sprzyjaniu rozwojowi dziecka, kształtowaniu jego umiejętności manualnych i rozwijaniu zainteresowań. Ponadto w dużym zakresie wybiegają naprzeciw oczekiwaniom dzieci zainteresowanych tego typu zajęciami. Przykładowe tematy prac plastycznych: quilling, biżuteria z filcu, kompozycje z liści, masa solna, malowanie farbami, origami, eko-biżuteria, wydrapywanka, witraże i wiele innych ciekawych form aktywności plastycznej.

 

 

Online: 2     Licza odwiedzin: 4235393
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: : biuro@mgokkrzyz.pl