facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Wyniki Gminnego Konkursu Świątecznego "Na anielską nutę"

 

Protokół z posiedzenia jury Gminnego Konkursu Świątecznego „Na anielską nutę”

Na konkurs nadesłano 10 nagrań, które ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych: od 3 do 7 lat, od 7 do 10 lat oraz od 10 do 15 lat. Jury w składzie: Katarzyna Mazur-Kina, Piotr Heyer, Izabela Przybyszewska kierowało się następującymi kryteriami:  dobór repertuaru do wieku uczestnika, zgodność tematyki z charakterem konkursu, muzykalność i warunki głosowe, ogólny wraz artystyczny, staranność i dokładność wykonania, oryginalność interpretacji.

Po przesłuchaniu wszystkich nagrań jury postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

 

Kategoria od 3 do 7 lat

I miejsce – Antonina Antkowiak

II miejsce – Maciej Kowalski

III miejsce – Maria Kapusta

Wyróżnienie – Nadia Komarnicka

 

Kategoria od 7 do 10 lat

I miejsce – Kornelia Górska

II miejsce – Zuzanna Lisowska

II miejsce – Wiktoria Chłond

Wyróżnienie – Kinga Bołądź

 

Kategoria od 10 do 15 lat

Nagroda dla Magdaleny Pyrz

Wyróżnienie  - Maksymilian Komarnicki

 

 

Na tym protokół zakończono.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3417137
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"