facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Warsztaty muzyczne z Poznańską Piętnastką

Partnerzy projektu „Kultura w drodze”: Katarzyna Rabiej-Borkowska, Poznańska Piętnastka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wielkopolskim zapraszają na nieodpłatne warsztaty muzyczne, które przeprowadzą instruktorzy Poznańskiej Piętnastki. Warsztaty będą wspaniałą okazją do aktywizacji grającej młodzieży, a także podszkolenia warsztatu muzycznego. Orkiestranci będą mogli odbyć lekcje gry na instrumentach dętych pod okiem profesjonalistów. Warsztaty zakończą się wspólnym koncertem finałowym w wykonaniu uczestników projektu oraz członków Poznańskiej Piętnastki. Zapraszamy chętne osoby, grające w orkiestrach oraz te, które chciałyby wrócić do przygody z muzyką.
Szczegółowe informacje na plakacie oraz w biurze M-GOK pod numerem telefonu 67 2564 139. Ilość miejsc ograniczona. Działanie realizowane jest w ramach projektu „Kultura w drodze” finansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Online: 2     Licza odwiedzin: 3295549
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"