facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Warsztaty muzyczne z Poznańską Piętnastką

Partnerzy projektu „Kultura w drodze”: Katarzyna Rabiej-Borkowska, Poznańska Piętnastka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wielkopolskim zaprosili muzyków na nieodpłatną, pierwszą część warsztatów muzycznych, które przeprowadzili instruktorzy Poznańskiej Piętnastki. Warsztaty były wspaniałą okazją do aktywizacji grającej młodzieży, a także podszkolenia warsztatu muzycznego. Orkiestranci odbyli lekcje gry na instrumentach dętych pod okiem profesjonalistów. Niestety, ze względu na obostrzenia i zagrożenie epidemiczne odbyły się one w formie online. Kolejne warsztaty odbędą się w innych terminach, które przedstawimy w mediach społecznościowych i na stronie inernetowej.

 

Online: 2     Licza odwiedzin: 3586207
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"