facebook
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

W 40 dni dookoła świata - zajęcia wakacyjne

Ruszamy z zapisami na wakacyjne zajęcia. Z uwagi na obostrzenia spowodowane Covid-19 ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą w tygodniowych cyklach. Warunkiem przyjęcia jest dostarczenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia dziecka (druk dostępny na stronie www.mgokkrzyz.pl lub w biurze M-GOK). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 67 2564 139 (M-GOK) lub 67 2564 158 (BPMiG). Zapraszamy serdecznie!

Online: 1     Licza odwiedzin: 3317685
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"