facebook
BIP
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Duet ZUMA

Duet powstał w 2018 roku. Tworzą go Magdalena Pyrz i Zuzanna Przybyszewska. Pierwsza z nich to uczennica 6 klasy szkoły podstawowej. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych na szczeblu lokalnym i ponadlokalnym. Interesuje się przyrodą, muzyką, lubi układać klocki lego. Jej młodsza koleżanka Zuzia uczy się w 3 klasie szkoły podstawowej. Podobnie jak Magda jest laureatką konkursów wokalnych. Lubi czytać książki, grać w gry planszowe i śpiewać. Dziewczyny reprezentują Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury na konkursach i na imprezach.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3677692
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"