facebook
BIP
Mgok Krzyż logo
Przejdź do zawartości

Bezpłatne zajęcia e-Citizen i programowanie Lego Spike

Ruszamy z rekrutacją na bezpłatne zajęcia z e-Citizen i programowania Lego Spike. Jeśli masz od 10 do 18 lat i chcesz nauczyć się programować oraz spróbować swoich sił w robotyce zgłoś się do nas. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 792 998 359 oraz w biurze Ośrodka Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Online: 2     Licza odwiedzin: 3677736
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
UE Banner
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"